Fifty Shades of Grey, Moviemax Premier HD'de ekrana geliyor

Fifty Shades of Grey, Moviemax Premier HD'de ekrana geliyor
İngiliz yazar E.L. James'in imzasını taşıyan ve haftalarca çok satanlar listesinde bir numara olduktan sonra beyaz perdeye uyarlanan Fifty Shades of Grey (Grinin Elli Tonu) bu ay Moviemax Premier HD'de olacak.

Edebiyat öğrencisi Anastasia Steele (Dakota Johnson), oda arkadaşına bir iyilik yapar ve onun gideceği röportaja kendi gider. Nasıl biriyle konuşacağından habersiz olan genç kadın karşısında çekici ve fazlasıyla yakışıklı iş adamı Christan Grey'i (Jamie Dornan) bulur. Kısa bir söyleşinin ardından ikilinin arasında farklı bir elektrik oluşur. İlişkilerden kaçmayı tercih eden Anastasia karşısında duran ve farklı bir enerjisi olan bu adamdan gözlerini alamaz. Ne var ki Christian her konuda doyuma ulaşmış, farklı zevkleri ve takıntıları olan bir adamdır. Onunla vakit geçirdikçe dipsiz bir kuyunun eşiğinde olduğunu fark eden genç kadın yine de kendini geri çekemez ve hayal bile edemeyeceği bambaşka bir dünyanın içine düşer. Bir yandan çıkmak istemediği bir yandan acı çektiği bu dünyada aklına gelmeyecek olaylar yaşar.

Kelly Marcel'in senaryolaştırdığı, Sam Taylor-Johnson'ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin başrollerini Once Upon a Time ve The Fall dizilerinden tanıdığımız Jamie Dornan ile Black Mass, A Bigger Splash ve How to be Single filmleriyle öne çıkan Dakota Johnson paylaşyor. Dünya çapında iyi bir hasılat yapan filmin hazırlıkları süren iki devam filmini ise önümüzdeki yıllarda izleyeceğiz.

Fifty Shades of Grey, 10 Temmuz günü saat 00.00'da Digiturk, Moviemax Premier HD'de ekrana geliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER