Kısmetse Olur finalinde CanEs birinci oldu, nikahı NurBat kaptı

Kısmetse Olur finalinde CanEs birinci oldu, nikahı NurBat kaptı
Kanal D'nin 5 Ekim 2015'te yayına sürdüğü realityyarışma programı Kısmetse Olur, 8 ay sonra büyük final yaptı. Dün akşam yapılan Kısmetse Olur finalinde birinci olan çift belli oldu. Yapılan sms oylamasını sonucunda Kısmetse Olur'da en fazla oyu alan çift Eser ve Cansel oldu.

Yarışmada Eser ve Cansel çifti birinci olurken, Batuhan ve Nur ikinci, Hazal ve Emre çifti ise üçüncü oldu. Eser ve Cansel yarışmanın birincisi olup büyük ödülü almaya hak kazandı. Fakat şu anda evlenmek istemediklerini, ailelerinin evlilik konusuna sıcak bakmadıklarını belirterek teklifi devrettiler. Kurallar gereği evlilik teklifi Nur ve Batuhan'a soruldu. Nur ve Batuhan evlenmeyi kabul ettiklerini belirttiler ve büyük ödüllerin sahibi oldular.
Nur ve Batuhan eylül sonunda evlenecekler.

Kısmetse Olur, büyük merakla beklenen sezon finali dün Total'de 2.66 reyting, 12.16 share alarak üçüncü oldu. Program AB ve ABC1 kategorilerinde ise ilk 5'e girmeyi başardı.

Yeni sezon çekimlerinin Ağustos ayında başlayacağı konuşulan PH Production yapımı yarışmanın en geç Eylül'de ekrana dönmesi bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER