20 yaş üstü kadınlar seçimini yaptı, Özcan Deniz dedi

20 yaş üstü kadınlar seçimini yaptı, Özcan Deniz dedi
Star’da Özcan Deniz mutluluğu!
(Oradaydım, gözlerimle gördüm)

Başrollerini Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük ve Gürbey İleri’nin paylaştığı Kaderimin Yazıldığı Gün dün akşam ekrana gelen ikinci bölümüyle de yüksek bir sonuç aldı. Salı akşamı yayınlanan programlar arasında “Kaderimin Yazıldığı Gün”, kadın izleyici kategorilerinde rakiplerine fark attı. Dizi, 20 yaş üstü kadın seyirci kategorisinde; yüzde 9. 25 reyting alarak birinci oldu.

Yayınlandığı ilk bölümü ile Ekim ayının en iyi reytingini alan, “Kaderimin Yazıldığı Gün”, ikinci bölümü ile de iddiasını korudu. Salı günlerinin uzun süredir birincisi olan Küçük Ağa’nın kadın seyircisini elinden almaya kalkışan “Kaderimin Yazıldığı Gün”; 20+ABC1’de yüzde 7,11 reyting ve yüzde 16,82 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 6.05 reyting, yüzde 15.55 izlenme payı ile seyirciyi ekran başına kilitledi ve günün en çok izlenen dizisi oldu. Dizi, Tüm kişiler’de ise 6.27 reyting ve 15.78 izlenme oranı ile gecenin en çok izlenen ikinci yapımı oldu.

Dizi bu yükselişi koruyacak mı? İlk bölüme oranla hikayesi netameli ilerleyen ikinci bölümün, diğer bölümlere ve dizinin kaderine artı/ eksi etkisini ancak üçüncü bölüm yayınından sonra göreceğiz. Ekranda salı günü için yetişkinlere hitab edecek 'soap opera' eksiği aşikardı; Kaderimin Yazıldığı Gün, 20 yaş üstü soap opera sever kadınlarımıza hayırlı uğurlu olsun!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER