The Witch, Digiturk'te ekrana geliyor

The Witch, Digiturk'te ekrana geliyor
17. yüzyılda halk arasında cadılar üzerine üretilen efsanelerden hareketle çekilen The Witch geçen sene dünya galasını yaptığı Sundance Film Festivali'nden bu yana çok konuşulan bir korku filmi oldu. Türkçe ismi Cadı olan yapım DVD ile aynı anda Digiturk'te ekrana gelecek.

Yıl 1630. ABD henüz küçük ilkel koloniler halinde yaşayan insanların ağırlıkta olduğu bir ülke. Küçük bir köyde son derece dindar bir hayat süren William ve ailesi dine küfrettikleri gerekçesiyle buradan kovulurlar. William, karısı Katherine, büyük kızları Thomasin, oğulları Caleb, ikizleri Mercy ve Jonas, son olarak yeni doğan bebekleri Samuel ile birlikte virane bir çiftlikte herkesten uzak bir hayat sürmeye başlar. Çok geçmeden ailenin başına arka arkaya uğursuzluklar çöreklenir. Bebekleri Samuel, ablası Thomasin'in gözetimindeyken bir anda kaybolur. Ardından ailenin yetiştirdiği ekinler kurumaya başlar. Son olarak Caleb ölümcül bir hastalığa yakalanır. Tüm bu uğursuzluklar sonunda oklar Thomasin'i gösterir. William ve Katherine kızlarının cadı olduğundan şüphelenmeye başlar.

Enteresan konusuyla ilgi çeken The Witch'in ilk gösterimi 7 Temmuz Perşembe günü saat 21.15'te Salon 2'de gerçekleşecek. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER