Game of Thrones ilk sezondan itibaren Dizimax Sci-Fi'de!

Game of Thrones ilk sezondan itibaren Dizimax Sci-Fi'de!
Temmuz ayında Dizimax Sci-Fi'de Game of Thrones 1. sezonun ilk bölümünden itibaren başlıyor. 4 Temmuz'dan itibaren hafta içi her gün taht kavgalarına en başından ortak olun.

Game of Thrones, altıncı sezonunda da izleyen herkesi türlü türlü taht oyunlarına tanık ediyor. David Benioff ve D.B.Weiss'in George R. R. Martin'in eserlerinden uyarladıkları diziyi henüz izlememiş olanlar ya da baştan seyretmek isteyenler için şimdi harika bir fırsat var. Bu ilgi gören yapım Dizimax Sci-Fi'de 4 Temmuz'dan itibaren hafta içi her gün saat 23.00'de yeniden ekrana gelmeye başlayacak. Kısacası Winterfell'de olan biten her şeyi en baştan yakalayıp izleme şansınız hala var.

Şu ana kadar 26 Emmy Ödülü kazanan Game of Thrones muhtemelen şu sıralar televizyonda oynayan diziler içinde en çok hayrana sahip yapım. Yaratıcısı David Benioff'un şakayla karışık "Ortadünya'da geçen The Sopranos" şeklinde nitelendirdiği dizi temelde asil hanedanların Demir Taht için verdikleri mücadeleyi konu ediyor. Şimdiden popüler kültürün önemli bir parçasına dönüşen dizi, kadrosundaki yetenekli isimlerin yanı sıra kendi şöhretlerini de yarattı.

Eğer kaçırdığınız ya da yeniden izlemek istediğiniz bölümler varsa, hatta bu fenomen diziyi ıskaladıysanız büyük fırsat bu ay başlıyor. Game of Thrones, ilk bölümünden başlayarak 4 Temmuz'dan itibaren hafta içi her gün saat 23.00'de Dizimax Sci-Fi kanalında olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER