Game of Thrones'un 6. sezon finaline yakından bakalım

Game of Thrones'un 6. sezon finaline yakından bakalım
Game of Thrones, Winds of the Winter bölümü ile altıncı sezona son verdi. Büyük ses getiren final için özel bir video paylaşıldı.

Olanlara daha yakından bakmamızı sağlayan videoda David Benioff ve D.B. Weiss yaşananlara dair görüşlerini paylaşıyor. Olenna Tyrell'in "Bütün düşmanlarını öldürecek misin?" sözlerinin Cersei'ye fikir ya da en azından cesaret verdiğini düşünüyorlar. Bu sayede Cersei Lannister düşmanlarını alt etmeyi başarıyor ancak yanında annesi ya da onu teselli edecek kimse olmadığından Tommen'in intihar ettiğini dile getiriyorlar. Elbette Cersei'yi insanlaştıran temel faktörlerden birisi çocuklarıydı. Şimdi hepsi öldüğünden karakterin daha korkutucu bir hale büründüğünü göreceğiz.

Sansa'nın sorunlu geçmişlerine rağmen Jon Snow'u sevdiğini ancak tam olarak güvenmediğini duyuyoruz. Savaş konseyinde kimsenin fikrini sormamasının aralarındaki ilişkiyi zedelediğini düşünüyorlar.

Arya'nın geçirdiği değişim de burada dile getiriliyor. Başta erkeklerin ilgi uyduğu konulara yönelen bu kız çocuğunun şimdi birini rahatlıkla öldürebilecek bir katile dönüştüğü, bunun da hayranları endişelendirmesi gerektiği belirtiliyor.

Tüm bunların bahsedildiği videonun tamamını aşağıda bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER