The Girlfriend Experience'in haklarını Amazon kaptı

The Girlfriend Experience'in haklarını Amazon kaptı
Amazon ve Starz, The Girlfriend Experience dizisinin farklı bölgelerdeki yayın hakları konusunda anlaşmaya vardı.

Aynı isimdeki 2009 yapımı filmden televizyona uyarlanan The Girlfriend Experience, Steven Soderbergh'in elinden çıkıyor. Dizide Riley Keough başrolde yer alıyor. Ona Mary Lynn Rajskub, Paul Sparks, Kate Lyn Sheil gibi isimler eşlik ediyor.

Bu yeni dizi Christine Reade ismindeki bir hukuk öğrencisinin sıradışı macerasını anlatıyor. Kirkland & Allen firmasında stajyer avukat olan Christine'in kız arkadaşlarından biri onu farklı bir dünyaya sokuyor. "Kız arkadaş deneyimi" olarak adlandırılan bu işte kadınlar erkeklere bir sevgili deneyimi yaşatıyor. Kaliteli bir yaşam ve yüksek ücretle birlikte, duygusal ve cinsel bir ilişki kurmayı kabul etmiş oluyorlar. Bu işin içine adım atan Christine, bir anda kendisini hukuk kariyeri ve kız arkadaşı deneyiminin arasında buluyor. Dahil olduğu bu yeni dünya giderek daha fazla ilgisini çekmeye başlıyor.

Eleştirmenlerin beğenisini toplayan The Girlfriend Experience dizisi İngiltere, Almanya, Avustralya ve Japonya'da izleyici karşısına çıkacak. Bu bölgelerdeki yayın hakları Amazon Prime'ın olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER