Daddy's Home, Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde uygulamasında!

Daddy's Home, Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde uygulamasında!
Will Ferrell ile Mark Wahlberg'in birbirleriyle rekabete giren iki babaya hayat verdiği Daddy's Home (Babalar Savaşıyor) gişede hayli başarılı olmuş bir komedi filmi olmasıyla dikkat çekiyor.

Brad Whitaker eşi Sara'nın ikinci kocasıdır. Sara'nın önceki evliliğinden iki çocuğuna üvey babalık yapmaktadır. Sevecen, düşünceli, yufka yürekli bir adamdır. Ne var ki, yine de kendisini çocuklara kabul ettirmekte zorlanmaktadır. Özellikle de ailenin küçük kızına... Bir gün çocukların biyolojik babası kapılarını çalar. Çocuklarıyla evde birkaç gün geçirmek için izin ister. Dusty'nin gelişiyle birlikte çocuklar nezdinde Brad'in pabucu dama atılır. Bunun nedeni iki babanın taban tabana zıt olmalarıdır. Brad ne kadar efendi, kibar ve düşünceliyse Dusty o kadar sersesi, kaba ve haşarı bir tiptir. Çocuklar da Dusty'nin haşarılıklarına kapılırlar. Brad de Dusty'yle rekabet edebilmek için onun serseriliklerine ayak uydurmaya başlayınca işler karışır!

Daddy's Home ya da Türkçe ismiyle Babalar Savaşıyor, 28 Haziran'dan itibaren Digiturk'ün Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde uygulamasında kirala - izle opsiyonuyla

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER