Girl’s Day'den Yura, kendisine çok benzer bir karakteri canlandıracak!

Girl’s Day'den Yura, kendisine çok benzer bir karakteri canlandıracak!

Daha çok şarkıcılığı ve televizyon programlarıyla tanınan Girl’s Day müzik grubunun üyesi Kim Ah-young, sahne adıyla Yura yepyeni bir diziyle tvN ekranlarında olacak. Birkaç gün evvel, sözü edilen yeni dizisi After The Show Ends’le ilgili bilgileri ve diziden trailer’ları sizlerle paylaşmıştık. Şimdi de biraz Yura’dan söz edelim.

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki, genç oyuncu yeni dizisinde çok büyük bir ihtimalle kendisinden pek de farklı olmayan bir karakteri canlandıracak. Dizide; şov programlarının aranan isimlerinden biri olan Yura’nın canlandıracağı karakter, birbirinden farklı olan ekran önü ve arkası hayatları arasında sıkışıp kalmıştır. İşin içine bir de aşk üçgenleri girince, dizide olaylar epey bir karışacaktır. Daha neler olup bitecek, izleyip göreceğiz.

Yura’nın dizi serüveni

Yura, pek çok genç oyuncu gibi televizyon kariyerine yan rollerde başladı ve yine yan rollerde parlayan pek çoğu gibi baş role yükselmekte gecikmedi. İlk yan rollerinden olan To The Beautiful You kalabalık kadrosu ve hikayesiyle dikkat çekiyordu. 

Dizinin konusu ise şöyle; uzun atlama birincisi Kang Tae-joon, sakatlanınca spor hayatına ara vermek zorunda kalır. Onu idolu olarak gören Goo Jae-hee, Kang’a yardım edebilmek için erkek kılığına girerek yurda sızar. Yura ise, Kang’ın fanlarından biri olan Lee Eun-young rolündedir. İşte diziden görüntüler;


Dodohara, diğer adıyla Be Arrogant

Yura’nın ilk baş rollerinden olan romantik-komedi Dodohara, bir aşk üçgenini konu alıyor. Enerjik Hong Ha-ra (Yura) ve sevgilisi No-chul ve No-chul’un eski kız arkadaşı, bir moda mağazasını birlikte yürütmeye başlarlar. Aşk üçgeni bu boş durur mu, her şeyi alt üst etmeye, komik olayların yaşanmasına neden olur.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER