K-Drama After The Show Ends: Şov programlarının arka kapıları aralanıyor!

K-Drama After The Show Ends: Şov programlarının arka kapıları aralanıyor!

Yaklaşık on gün sonra yepyeni bir Kore dizisi daha hayatlarımıza giriyor. 8 bölümlük tvN dizisi After The Show Ends, tam bir yaz sezonu dizisi. “Variety drama” olarak anılan, yani bir anlamda televizyon şovu ve dizi karşımı olacak olan After The Show Ends 2 Temmuz’da başlıyor.

Dizinin konusu televizyon şovu izleyicileri için hem tanıdık, hem de değil. Kısaca ifade edecek olursak, şov bittikten sonra neler oluyor ona tanıklık edeceğiz. 20’yi aşkın kadın çalışanı olan, Yura’nın canlandıracağını tahmin ettiğimiz televizyon yıldızı karakteri, hiçbir şeyden memnun değildir. Dizde, ekran önü ve arkası hayatı birbirinden çok farklı olan bu yıldızın yaşadıkları ekseninde şov dünyasının arka kapıları aralayacağız.

Dizinin baş rollerinden biri olan ünlü Güney Koreli şarkıcı Yura, en son Be Arrogant (2014) adlı dizide rol almıştı. Trailer’lara baktığımızda ve oyuncunun büyük ekran deneyiminin olmadığını, yalnızca dizilerde rol aldığını göz önünde bulundurduğumuzda, şimdiden epey iyi bir iş çıkardığını söyleyebiliriz.

Diğer baş rollerimiz ise, bu yıl içerisinde Drinking Solo ve Something About 1% dizileriyle de hayranlarının karşısına çıkacak olan Ha Seok-jin ve rapçi Lee Min-hyuk.

Dizinin ilk trailer’ı;İkinci trailer da burada;

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER