The Flash'ın 3. sezon konusu açıklandı

The Flash'ın 3. sezon konusu açıklandı
The CW kanalında ekrana gelen The Flash dizisi üçüncü sezonda çizgi roman hayranlarının merakla beklediği bir konuyu ele almayı planlıyor.

Sevilen yapım ikinci sezonu heyecan uyandıran bir yerde noktalamıştı. Bu sebeple dizinin hayranları üçüncü sezonda Flashpoint hikayesini görebileceğimizi umuyordu. Görünen o ki üçüncü sezonda tam da bu olay akışı ele alınacak. The Flash'ın başrol oyuncusu Grant Gustin, şahsi Twitter hesabı üzerinden üçüncü sezonun ilk bölüm ismini Flashpoint olarak duyurdu bile.

Flashpoint hikayesini kısaca özetlemek gerekirse, Barry Allen annesinin ölümünü durdurmak üzere zamanda geri gidiyor ve Nora Allen'ı kurtarıyordu. Ancak bu eylem yeni bir zaman çizgisinin oluşmasına ve bildiğimiz dünyanın değişmesine neden oluyordu. Kahramanların birbirlerine karşı mücadele ettiği, kötü adamların kahraman olarak anıldığı bir dünya ortaya çıkıyordu.

Elbette The Flash'ta bu kadar ciddi bir hikaye değişikliği yaşanması onunla aynı evrende geçen Arrow, Legends of Tomorrow gibi dizileri de ekleyebilir. Hatta artık The CW kanalında ekrana gelen Supergirl'ü de aynı evrene dahil edebilir. The Flash merakla beklenen üçüncü sezonuyla sonbahar aylarında devam edecek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER