The Walking Dead'de Negan'ı hangi oyuncu canlandıracaktı?

The Walking Dead'de Negan'ı hangi oyuncu canlandıracaktı?
Amerika'da AMC kanalında ekrana gelen The Walking Dead, altıncı sezon finalinde hikayeye Negan'ın dahil olmasıyla adından bolca söz ettirdi. Bu kötü adamı Jeffrey Dean Morgan başarılı bir şekilde canlandırmayı başarmıştı. Ancak rolün peşindeki tek isim o değildi.

Oyuncu Henry Rollins, Forbes ile yaptığı röportajında Negan karakteri için kendisinin de seçmelere girdiğini, bu rolü almayı gerçekten istediğini açıkladı. Rollins şimdiye kadar Lost Highway, Bad Boys II, Jackass: The Movie ve Heat gibi yapımlarla yer almıştı. Yakın zamanda da The Last Heist filmiyle izleyici karşısına çıkacak.

Sevilen oyuncu Negan rolüyle ilgili olarak "Rolü alamadığıma göre bunu size söyleyebilirim. Negan rolünü ben de istiyordum çünkü çizgi romanlarda çalışan Charlie Adlard karakteri beni baz alarak yaratmıştı. İnternet Negan'ın diziye dahil olacağına dair haberlerle dolup taşıyordu. Ofisimde çalışanlardan biri Negan ile benim ismimi arattığında bu konuda bazı haberler buldu. Ben de beş sayfalık bir senaryo ile deneme çekimlerine gittim ancak rolü alamadım. Daha sonra rolü alan oyuncunun fotoğrafını gördüm ve gerçekten çizgi romandakine benziyordu." şeklinde konuştu.

Her ne kadar Henry Rollins, Negan'ı canlandırmak istemiş olsa da, hayranlar Jeffrey Dean Morgan tercihinden oldukça memnun görünüyor. The Walking Dead'in heyecan dolu bölümleriyle sonbaharda ekrana dönmesi bekleniyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER