Hayatımın Aşkı 6. bölüm fragmanı yayında!

Hayatımın Aşkı 6. bölüm fragmanı yayında!
Kanal D'nin ilgiyle takip edilen yeni dizisi Hayatımın Aşkı 6. bölüm fragmanını yayınladı. Pazar akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Hayatımın Aşkı dizisinde Gökçe, beyaz atlı prensi Demir'i etkilemeyi bu kez başarabilecek mi? İşte Hayatımın Aşkı 6. bölüm fragmanları ve dahası haberimizde.

Yapımcılığını Lucky Red Film & TV üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda Hande Doğandemir, Serkan Çayoğlu, Berk Hakman, Zeynep Eronat, Zafer Algöz, Sadi Celil Cengiz, Avni Yalçın ,Ayşegül İşsever ,Deniz Barut, Seda Türkmen, Murat Parasayar, İlay Erkök, Gizem Terzi ve Yonca Evcimik yer alıyor. Hande Doğandemir, Serkan Çayoğlu ve Berk Hakman’ın başrolleri paylaştıkları dizi Hayatımın Aşkı 6.bölümü 19 Haziran akşamı ekrana gelecek. 

Hayatımın Aşkı  6.bölüm fragmanı:  Hayatımın Aşkı son bölümde neler oldu?  

Japonca bilmeyen Gökçe, Demir'e olan aşkından kendisini Japonların tercümanı olarak buluyor! Ajansta, Japonya’dan gelecek olan konuklar için hazırlıklar devam etmektedir. Demir’i etkilemek için Japonca bildiğini söyleyen Gökçe, bir anda kendisini Japonların tercümanı olarak bulur. Söylediği yalan yüzünden zor duruma düşünce de kurtulmak için kimsenin aklına gelmeyecek bir plan yapar. Bu sırada Rezzan’la gençlik üzerinden kavga eden Hikmet ise, evin bir odasını mini bir spor salonu yapmaya karar verir. Çeşitli spor aletleri satın almıştır. Rezzan’a genç olduğunu kanıtlamak için her şeyi yapacaktır. Bartu karaborsacı bir arkadaşıyla beraber yasadışı işlere girip para kazanmak ister ama işler hiç umduğu gibi gitmez. Diğer yandan Sema, aldatıldığını düşünmektedir. Emin olmak için Nilay ile bir plan yaparlar. Kaan, işleri yoluna sokması için Gökçe’ye yardım ederken diğer yandan da motor almak isteyen Hikmet’le uğraşmaktadır. Hikmet, motor konusunda oldukça heveslidir.

Hikaye

Gökçe, Ajans 237 Reklam ajansında çalışan hiç evlenmemiş bir kızdır. Bütün arkadaşları evlenmiş ya da evlenecek olan Gökçe’nin bu durum artık canına tak etmiştir. Uçarı kaçarı yoktur. Kendisine bir sevgili yapacaktır ve o adamda Ajans 237’nin sahibi Demir olacaktır. Demir’e giden yolda, Gökçe’nin müttefiki Kaan’dır. Hayatının aşkını bulmak için çıkılan bu zor yolda Gökçe, Demir ve Kaan hiç tahmin etmedikleri maceralar yaşayacaklardır. 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER