Doctor Who spin-off'u Class'tan ilk bilgiler geliyor

Doctor Who spin-off'u Class'tan ilk bilgiler geliyor
Sevilen İngiliz dizisi Doctor Who'ya bir kardeş dizi geleceği aylar önce belli olmuştu. Sonunda Class'a dair ilk bilgiler de gün yüzüne çıkmaya başlıyor.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Orlando, Florida'da LGBTİ topluluğuna karşı ciddi bir saldırı gerçekleştirildi. Onlarca insan hayatını kaybederken, bu katliam dünyanın gündemine oturdu. Herkes bu durumu konuşurken, Class'ın yazarı Patrick Ness, dizinin ana karakterinin LGBT topluluğuna dahil olacağını açıkladı.

Ness, kendi Twitter hesabı üzerinden birbirini takip eden birkaç tweet yazdı. Durumu "Şimdiye kadar defalarca Class'ın LGBT topluluğunu temsil edip etmeyeceği soruluyordu. Ana karakterin öpüştüğü, birlikte olduğu bir erkek arkadaşı olacak mı? Bu kararı şimdiye kadar bir sır olarak tutuyorduk. Ancak yaşananlardan sonra artık pek de önemli hissettirmiyor. Elbette dizide tek bir karakterden çok daha fazlası var. Anlatılacak hikayeler var. Uzaylılar, korku, duygusallık... Class'ın karakterleriyle, neşeleriyle, üzüntüleriyle, aşklarıyla, kayıplarıyla tanışmanız için sabırsızlanıyorum. Sonbahar bir an önce gelsin." sözleriyle açıkladı.

Şimdiye kadar Class'a dair detaylar özellikle gizli tutuluyordu. Burada göreceğimiz karakterlerin ismi bile belli değildi. Patrick Ness'in bu açıklamasıyla birlikte ana karaktere dair ilk bilgileri edinmiş olduk.

Doctor Who'nun kardeş dizisi yayın hayatına sonbahar aylarında başlayacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER