Görevimiz Komedi: Murat Cemcir ve Ahmet Kural'dan sürpriz video

Görevimiz Komedi: Murat Cemcir ve Ahmet Kural'dan sürpriz video
Her hafta yarışmacılarına yeni deneyimler yaşatan yarışma programı ‘Görevimiz Komedi’de 11 Haziran Cumartesi akşamı ‘televizyon dünyası’ 6 komedi filmi ile ele alındı. Programa bir video ile katılan Murat Cemcir ve Ahmet Kural ise, bahsettikleri sürpriz ile merak uyandırdı…

Yapı Kredi Play’in katkılarıyla Türkiye’nin yeni komedi yıldızını bulmayı hedefleyen yarışma programı ‘Görevimiz Komedi’nin dün akşamki 10. bölümüne Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in sürpriz videosu damga vurdu. İzleyicileri ve yarışmacıları çok heyecanlandıran videoda sevilen oyuncular yeni filmlerinin çekim hazırlıkları sebebiyle bu hafta programa katılamadıklarını belirtiyor. 11. bölümde mutlaka katılacaklarını ekleyen ikili ayrıca stüdyoda çok önemli bir sürprizi açıklayacaklarını da söyledi.

Haftanın Galibi Rasim Öztekin’in Takımı
11 Haziran Cumartesi akşamı yarışmacılar 2. turun 4. komedi filmlerini sundu. Liderler Asuman Dabak, Bülent Emrah Parlak, Zeynep Kankonde, Burak Satıbol, Açelya Topaloğlu ve Rasim Öztekin’in de destekleriyle çekilen filmlerde yarışmacılar bu hafta da kılıktan kılığa girdi. Filmlerini stüdyoda hep beraber izleyen ve heyecanları her hallerinden belli olan yarışmacılar, aldıkları puanlar ile dengeleri tekrar değiştirdi. Bu haftanın en yüksek puanını Trakya’da bir TV kanalının haber programını ele alan usta Rasim Öztekin’in ekibi topladı. 4 haftanın puanlarının toplamında ise 15 puanla Bülent Emrah Parlak’ın takımı lider konumda.

2. tur boyunca her hafta takım liderleri, rakip takım filmlerine puanlar verecek. 6 haftada en fazla puanı toplayan takım 13. final bölümüne kalacak. Finale kalacak takımda olmak için tüm hünerlerini sergileyen yarışmacılar, performansları ile Türkiye’nin yeni komedi oyuncusu olmaya aday doğru isimler olduklarını kanıtladılar. 2. turun devam edeceği 6 hafta boyunca komedi filmleri çeken yarışmacılar, birincilik ödülü olan sinema filminde rol almaya da hazırlanıyorlar.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER