By The Sea, DVD ile aynı anda Digiturk'te!

By The Sea, DVD ile aynı anda Digiturk'te!
Angelina Jolie'nin yönetmen olarak üçüncü filmi By the Sea (Hayatın Kıyısında), başrole kendisi ile eşi Brad Pitt'i yerleştiriyor. Film 1970'lerde Fransa'nın bir kıyı kasabasına gelen Amerikalı bir çiftin ilişkilerinde yaşadığı çıkmazı anlatıyor.

1970'ler... Eski bir dansçlı olan Vanessa, yazar eşi Roland'la birlikte Fransa'da bir kıyı kasabasına gelir. Çiftin amacı bir süre bu kasabada denize nazır bi otelde kalmak, Roland'ın yeni kitabını bitirmesini beklemektir. Vanessa da bu süre zarfında biraz kafasını dinlemeyi planlamaktadır. Bu hayli sakin kasabada günler ilerledikçe ikili arasında tuhaf bir soğukluk olduğunu anlamaya başlarız. Bu soğukluk yan taraflarına yerleşen genç Fransız çiftin gelişiyle daha da belirginleşir. Bir yandan duvardaki delikten onları ve ilişkilerini röntgenlemeye başlayan Vanessa ile Roland, diğer yandan da bu çiftle tanışıp kaynaşır. Fakat özellikle Vanessa'nın bozuk psikolojisi bu çiftle kurdukları ilişkiyi de giderek tehlikeli bir hale sokmaktadır.

Bye The Sea, 16 Haziran Perşembe'den itibaren Salon 1 ve 2'de izleyici karşısına çıkacak. İlk gösterim perşembe sabahı saat 09.15'te Salon 1'de olacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER