Bu Tarz Benim'de gizli video krizi!

Bu Tarz Benim'de gizli video krizi!
Show Tv bu sezon da programlarla gündem tutmayı başardı. ‘Bu Tarz Benim’ ile seyirciyi hem ekrana hem sosyal medyaya kitledi. Yarışmanın bugünkü bölümünde gerilim yine zirve yaptı.. Yarışmacılardan Nur Bozar ve Ayşenur Balcı arasındaki gerilime diğer yarışmacılar da katılınca ortam gerildi.
 
Sunuculuğunu Öykü Serter'in üstlendiği, jüri kadrosunda ise; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu’nun yer aldığı yarışmada sıra Ayşenur Balcı’ya geldiğinde ortam bir anda gerildi. Podyuma çıkan Ayşenur Balcı’nın kıyafetini eleştiren Nur Bozar; “Bu kıyafeti iyi taşımışsın. Çünkü yapay. Senin de için dışın yapay” dedi. Bunun üzerine konuşan Ayşenur Balcı da; “Her yerim yapay, estetik olabilir ama ben yapay değilim” dedi.
 
“NUR’UN GERÇEK YÜZÜNÜ VİDEOYA ÇEKTİK”
 Öykü Serter’in aralarındaki gerginliği sorması üzerine konuşan Ayşenur Balcı; “Nur göründüğü gibi biri değil. Bunu ispat etmek istiyoruz. Çekim öncesi kuaförde yanına gittik. O sırada Tuğçe ve Ayşegül de onun videosunu çekti. Herkesle kavga etti. Ortada bir şey yokken dışarı çıkarak yapımcıya seslenerek bizi şikayet etti. Hepsini çektik” dedi. Bunun üzerine Nur Bozar’ın da daha önce diğer yarışmacıların seslerini kaydettiğini söylediğini hatırlatan Öykü Serter, bu tarz hareketlerin doğru olmadığını belirtti.
 
İşte Ayşenur Balcı İle Nur Bozar’ın Sert Tartışmasının videosu

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER