Peter Capaldi, Doctor Who'ya dair bir detayı ağzından kaçırdı

Peter Capaldi, Doctor Who'ya dair bir detayı ağzından kaçırdı
BBC kanalında ekrana gelen Doctor Who'nun gelecek sezonuna dair ilk bilgiler gün yüzüne çıkmaya başladı. Dizide 12. Doktor karakterine hayat veren Peter Capaldi katıldığı bir etkinlikte söylememesi gereken bir detayı ağzından kaçırdı.

Bildiğiniz üzere Jenna Coleman son birkaç yıldır Doktor'un yol arkadaşı Clara Oswald'ı canlandırıyordu. Dokuzuncu sezonda Clara'nın hikayeden ayrılmasına karar verilmişti. Face the Raven bölümünde ölen bu karakteri Doktor hile yaparak hayata döndürdü. Sevilen yol arkadaşı iki kalp atışı arasında sonsuza dek hapsolarak bir anlamda ölümsüzlüğe erişti. Kendi hayatına devam edebilsin diye Doktor'un zihninden kendisine dair anıları sildi. Bu şekilde diziden ayrılınca da Clara'yı bir daha görmeyeceğimiz tahmin ediliyordu.

Peter Capaldi geçtiğimiz günlerde Washington’da düzenlenen Awesome Con etkinliğine katıldı. Burada kendisine yöneltilen soru doğrultusunda Clara'nın anıları silmekte ne kadar başarılı olduğunu bilmediğini, onun yer aldığı bir sahne çektiklerini söyledi. Hemen ardından yaptığı hatayı fark ederek, bunu aslında söylememesi gerektiğini dile getirdi.

Tüm bu sözler Clara'nın bir şekilde onuncu sezonda görüneceği şeklinde yorumlandı. Bu nasıl olacak, bekleyip göreceğiz.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER