Bob Odenkirk ile The Night of the Gun geliyor

Bob Odenkirk ile The Night of the Gun geliyor
Son yıllarda Better Call Saul dizisinde rol alan Bob Odenkirk yeni bir dizi projesiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. AMC'de ekrana gelecek olan bu mini dizinin ismi The Night of the Gun olarak açıklandı.

The Night of the Gun eserini eskiden New York Times'ta köşe yazarı olan David Carr kaleme aldı. Bu biyografi şimdi Shawn Ryan (The Shield) tarafından AMC kanalı için geliştiriliyor. Bob Odenkirk de altı bölümden oluşan bu mini dizide karşımıza bağımlılık sorunuyla mücadele eden ancak işiyle beğeni toplayan bir gazeteci olarak çıkacak.

Odenkirk projenin duyurulması ardından bir açıklama yaptı. Düşüncelerini "David'in hikayesi The Night of the Gun'ı çıktığı zaman okumuş ve büyük keyif almıştım. Bu hayatta kalma mücadelesi, acı, uyuşturucu, doğru gazetecilik, terk edilmiş arabalar, yalanlar ve onun hayatını kurtaran iki ufak kızdan oluşan bir hikaye. Shawn Ryan gerçek bir anti-kahraman hikayesini ekrana taşımak için doğru isim. Umarım David'in zihnine ve kavgacı yapısına uygun bir iş olur. Hikayenin hakkını vereceğiz." şeklinde ifade etti.

Şimdilik The Night of the Gun dizisinin ne zaman ekrana geleceği belli değil.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER