The First Wives Club televizyona uyarlanıyor

The First Wives Club televizyona uyarlanıyor
TVLand kanalı The First Wives Club filmini televizyona uyarlıyor. Bu yeni yapımda Alyson Hannigan ve Megan Hilty gibi isimler rol alacak.

Hikaye Olivia Goldsmith'in kaleme aldığı aynı isimli kitaba dayanıyor. The First Wives Club daha sonra 1996 senesinde beyaz perdeye aktarılmıştı. Bu yapımda Diane Keaton, Bette Midler ve Goldie Hawn gibi isimler rol almıştı. Şimdi aynı hikayeyi TVLand'de televizyon dizisi olarak izleyeceğiz.

Günümüzde geçecek olan dizi San Francisco şehrini mesken tutacak. 1990larda aynı sınıfta okuyan üç kadın bir arkadaşlarının ölümüyle yeniden bir araya gelecek. İlişkiler konusunda sorun yaşayan bu kadınlar boşanma, erkek arkadaş problemleri ve hayatın diğer zorluklarına karşı birlikte mücadele etmeye başlayacak.

Paramount Television tarafından televizyona aktarılan hikayede Buffy ve How I Met Your Mother ile tanınan Alyson Hannigan, İngiliz dili profesörü olan Maggie'yi canlandıracak. Megan Hilty ise eskiden başarılı olan ancak artık yaşlandığı düşünülen Hollywood yıldızı Kim'e hayat verecek.

Şimdilik The First Wives Club dizisinin ne zaman ekrana geleceği bilinmiyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER