Arrow'un 5. sezonundan ilk ipuçları geldi

Arrow'un 5. sezonundan ilk ipuçları geldi
Amerika'da The CW kanalında ekrana gelen çizgi roman uyarlaması Arrow beşinci sezonla devam edecek. Dördüncü sezonun yeni sonlandığı bugünlerde gelecek bölümlere dair ilk bilgiler ortaya çıkmaya başladı.

Arrow'un beşinci sezonuna dair en fazla merak edilen detaylardan birisi büyük kötünün kim olacağı yönünde. TVLine sitesinin haberine göre dizi için bu sefer çizgi roman kaynaklı bir düşman bulunmayacak. Aksine yapımcılar Green Arrow'u sokak bazlı mücadeleye döndürecek bir mafyaya yönelecek. Üstelik bu kötü adam için Amerika'nın sevilen dizilerinden The Wire'den ilham alınacak. Burada Idris Elba'nın hayat verdiği Stringer Bell karakterinden esinlenilecek. Geçici olarak Anton Church şeklinde adlandırılan karakterin dış görünüşü Jason Momoa’ya benzeyecek. Önceki düşmanların aksine yeni ismin bir süper gücü olmayacak. Damien Darhk'ın yenilmesiyle oluşan boşluğu doldurmaya çabalayacak.

Son iki sezondur izleyicilerinden ciddi eleştiriler alan Arrow yeni yayın döneminde durumu düzeltebilecek mi, bekleyip göreceğiz.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER