The Tunnel: Sabotage, Dizimax Vice'de ekrana geliyor

The Tunnel: Sabotage, Dizimax Vice'de ekrana geliyor
8 Haziran'da başlayacak İngiltere-Fransa ortak yapımı The Tunnel dizisinin ikinci sezonu The Tunnel: Sabotage'da yeni bir suç rüzgarı yine iki ülkenin dedektiflerini bir araya getiriyor.

Başrollerinde Shephen J. Dillane ve Clemence Poesy'nin yer aldığı The Tunnel'in birinci sezonunda Manş tünelinde meydana gelen bir cinayet davası Fransız ve İngiliz dedektiflerin ortak çalışmasıyla çözülmüştü. Araştırmaya Fransa tarafından dahil olan Dedektif Elise Wasserman ve İngiliz meslektaşı Karl Roebuck ikinci sezonda yeniden bir araya geliyor.

Yeni sezonda olaylar Manş Tüneli'nden arabasıyla geçmeye çalışan bir karı kocanın kaçırılmasıyla başlıyor. Anne babası kaçırılınca arabanın içinde tek başına kalan küçük kızları da artık Kamu Koruma Birimi'nde çalışan Karl Roebuck'a emanet ediliyor. Kaybolan çiftin Fransız olması nedeniyle olaya müdahil olan Elise, bir kez daha Karl ile bir araya geliyor. Amirinin tayin olmasıyla departman şefliğine yükselen Elise ofisteki yeni konumuna alışmaya çalışırken, kaçırılan çift hakkında ortaya çıkan gerçekler işlerin sanıldığından daha karmaşık olduğunu ortaya koyuyor. Tüm bunların ardından bir yolcu uçağının Manş Denizi'ne düşmesi ve bütün yolcuların hayatını kaybetmesi olayların bambaşka bir seyir almasına yol açıyor.

The Tunnel, Sabotage isimli sezonuyla çarşamba günleri saat 22.00'de Dizimax Vice'de ekrana gelecek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER