Ant-Man, Moviemax Premier'de ekrana geliyor

Ant-Man, Moviemax Premier'de ekrana geliyor
Kendisi küçük işlevi büyük süper kahraman Ant-Man de beyaz perdede! Gişeyi sürpriz bir şekilde alt üst eden filmin başrolünde genelde komedilerden tanıdığımız Paul Rudd'ı görüyoruz.

Marvel evreninin ufak kahramanı Ant-Man'i ne zaman sinemada göreceğimiz bir muammaydı. Bunun bir sebebi de bu küçük kahramanın bir Iron Man veya Thor kadar ilgi görüp görmeyeceğini kestirilememesiydi. Ne var ki o risk alındı ve sonucu da muazzam oldu. 130 milyon dolar bütçeyle kotarılan filmin nihayetinde dünya çapında 520 milyon dolara yakın bir gişe hasılatına ulaşması beklenmedik bir başarıydı.

Filmin konusuna gelirsek... Scott Lang'in mühendislik gibi saygın bir mesleği olsa da, hayat onu bir şekilde olmadık yerlere sürüklemiştir. Lang bir süredir hırsızlıktan yattığı hapisten çıkıp soluğu hemen eski karısı ve kızının yanında alır. Karısı artık onun yalan dolanlarından yaka silkmiştir. Kızı ise babasını hala çok sevmekte ama kendisini yine hayal kırıklığına uğratmasından korkmaktadır.

Scott hapisten sonra daha temiz bir hayat yaşamaya çalışsa da başaramaz. Gelen ilk soygun işini alır. Gizlice girdiği evde tuhaf bir kıyafetten başka bir şey bulamaz. Oysa o tuhaf giysi Dr. Hank Pym'in 1989'dan beri üzerinde çalıştığı gizli projenin ürünüdür. Kıyafet öyle tasarlanmış ve teknolojiyle donatılmıştır ki, giyen kişi bir karınca boyutunda küçülmekte ama aşırı hızlı ve çevik hale gelmektedir. Ayrıca çevresindeki tüm karıncalara da hükmedebilmektedir. Sakın karınca diyip geçmeyin! Ant-Man'in maharetleri hakikatten dudak uçuklatacak cinsten.

Ant-Man rolünde Paul Rudd'ı izliyoruz. Açıkçası o yumuşak yüzüyle role sevimli bir tat katıyor. Diğer önemli rollerdeyse usta oyuncu Michael Douglas, Evangeline Lilly ve Corey Stoll'u izleyeceğiz. Marvel evreninin tanınmış sinemalarından Anthony Mackie de hayli esprili bir sahnede Falcon kostümüyle karşımıza çıkacak.

Süper kahraman filmi Ant-Man, 5 Haziran Pazar günü saat 21.00'de Digiturk kanallarından Moviemax Premier'de ekrana gelecek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER