Hayat Şarkısı 18. bölüm fragmanında sürpriz gelişme!

Hayat Şarkısı 18. bölüm fragmanında sürpriz gelişme!
Kanal D'de yayınlanan Hayat Şarkısı dizisinin son bölümünde heyecan bir an olsun eksik olmadı. Hayat Şarkısı bu hafta 17. bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde şaşırtan gelişmeler yaşandı. Bölümün final sahnesinde Hülya, Kerim’i görmek için basketbol maçına gider. Basketbol sahasına gittiğinde Filiz’in kucağında Mehmet’i gören Hülya şoke olur. Diğer yandan Filiz’in de Mehmet’i bırakmaya niyeti yoktur. İşte Hayat Şarkısı 18.bölüm fragmanı ve merakla beklenen tüm detaylar… 

Hülya ile Mahir'in ortaklığına büyük darbe geliyor! 
Filiz, Nurgül ve Mahir; Hülya ve Kerim ile karşılaşmıştır. Hem ablasının desteği hem de miras yoluyla sahip olduğu servet Filiz’in özgüvenini yükseltmiştir. Filiz’i Almanya’da bir klinikte sanan Kerim ile Hülya, bu karşılaşmada şaşkına dönerler. Mahir hem bu gelişmeleri Hülya ile paylaşmamıştır hem de Hülya’ya uzak ve mesafeli bir tavır sergilemiştir. Hülya, büyük bir endişeye kapılır, Mahir taraf mı değiştirmiştir? Diye düşünmeye başlar. Tüm aramaları yanıtsız kalan Hülya, Mahir’in peşine düşer. Bir türlü iletişime geçemeyen Hülya ve Mahir, sürpriz bir şekilde Melek’in evinde karşılaşırlar. Hülya, Mahir’den hesap sorar. Mahir durumu açıklamaya çalışsa da Hülya ikna olmaz. Hülya istemeyerek de olsa Mahir’i kırar. Böylece iki sıkı dostun arasına kara kedi girer.Kerim, Hülya’nın Filiz ile karşılaşmalarından sonraki tedirginliğini fark eder. Hülya’ya destek olmaya çalışır. Hülya her ne kadar Kerim’e güvense de başına geleceklerden korkar. Yaşanan gerginliklere rağmen Kerim, Hülya'nın doğum gününü unutmaz ve ona bir sürpriz hazırlar. Cevher ailesi bircik gelinlerinin doğum gününü kutlamak için hep birlikte çiftlik evine giderler.

Gerçeklerin ortaya çıkmasından endişelenen Hülya ne yapacağını bilemez. Bir yandan Mahir’i kaybetmiştir diğer taraftan Filiz hiç olmadığı kadar güçlüdür. Bu arada Zeynep de boş durmaz. Cevher Ailesi'ne açtığı savaşa dahil olması için Cem’e cazip bir işbirliği teklifinde bulunur. Cem bu fırsatı kaçırmaz ve Zeynep ile anlaşma yapar. 

Hülya, Kerim’in kendisini seveceği ile ilgili tüm umutlarını tüketmiş olarak hem evden ayrılır hem de Kerim’i terk eder. Hülya’nın kendisini terk edebileceğini hiç düşünmeyen Kerim, şaşkına döner. Ancak bu arada Hülya’nın kendisine bıraktığını söylediği ayrılık hediyesinin peşine düşer. Mahir, Müfit ve Zeynep’in elindeki tüm kozları almıştır ve yıllardır Bayram’a şantaj yapmalarını sağlayan belgeleri Kerim’e teslim eder. Cevher Ailesi, sevinç içerisinde Hülya’nın başarısını kutlarken Kerim düşüncelidir; Hülya, bu işleri nasıl başarmaktadır ve daha bilmediği neler vardır öğrenmek niyetindedir. 


Hayat Şarkısı'nın Konusu

Mudanya yakınlarındaki Işıklar Köyü'nde doğup büyümüş olan Bayram ve büyürken tek arkadaşı olan kan kardeşi Salih, aralarındaki bir anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocukları Melek ile Kerem’i küçük yaşta nişanlarlar ve çocuklar büyüyüp evlenme çağına gelene kadar da farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmeye devam ederler. İki çocuk sahibi olan Bayram, ailesi ile yerleşmiş olduğu İstanbul’da işlerini geliştirip büyük bir servete sahip olsa da verdiği sözü unutmaz. Genç oğlu Kerim’i üniversiteden mezun olduğu gün yanına alarak Işıklar Köyü'nde iki kızı, Hülya ve Melek ile yaşayan Salih’in kapısını çalar. Salih de verdiği söze sadıktır ve Bayram’ın gelişi ile çocukların düğün kararını kesinleştirirler. Oysa her iki ailenin çocukları geçen yıllar içerisinde kendilerine ait birer hayat kurmuş ve farklı sevdalara ve hedeflere yönelmiştir. Gençler kendi aralarında bu mecburi evlilikle ilgili kararlar alıp, buldukları çözümlerle rahatlasalar da; hiç hesaba katmadıkları Hülya’nın planları çoktan devreye girmiştir.

Oyuncular 

Burcu Biricik (Hülya), Birkan Sokullu (Kerim), Tayanç Ayaydın (Hüseyin), Ecem Özkaya (Melek), Ahmet Mümtaz Taylan (Bayram), Seray Gözler(Süheyla), Deniz Hamzaoğlu (Kaya), Pelin Öztekin (Zeynep), Deniz Altan (Bade), Aydan Taş(Nilay), Olgun Toker (Mahir), Almila Bağrıaçık (Filiz), Serap Önder, Pınar Hamzaoğlu (Ceylan), Sibel Melek Arat (Küçük Hülya), Taha Yusuf Tan (Küçük Kerim), Aden Duru Orak (Küçük Melek), Elif Sevinç(Küçük Nilay)

BUNLARI DA SEVERSİN

DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 8
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 5
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 4
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 2
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 3
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 23
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 2
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER