Game of Thrones'ta heyecanla beklenen bir karakter geri döndü

Game of Thrones'ta heyecanla beklenen bir karakter geri döndü
HBO kanalında ekrana gelen Game of Thrones altıncı sezona heyecanlı bir şekilde devam ediyor. Dizinin Blood of My Blood isimli bölümünde uzun zamandır görmediğimiz bir Stark hikayeye geri döndü. Bu durum büyük heyecan yarattı.

Game of Thrones'ta uzun süredir görmediğimiz ve dönüşünü merakla beklediğimiz birçok karakter bulunuyor. Bu sefer dönüşüyle izleyicileri keyiflendiren Joseph Mawle'nin canlandırdığı Benjen Stark oldu. Onu daha önce Game of Thrones'un ilk sezonunda görmüştük. Ardından Duvar'a giden Jon, amcasının duvarın kuzeyinde kaybolduğuna kanaat getirmişti. Kara Kale'dekilerin ihanetine uğradığı sırada da Benjen'den haber olduğu yalanıyla kandırılmıştı.

Gece Nöbeti için çalışan ve Ned Stark'ın kardeşi olan Benjen, zor durumdaki Bran ve Meera'nın yardımına koştu. Ak yürüyenlerin bir kısmını öldürüp, onları tehlikeli alandan uzaklaştırmayı başardı. Ardından da Bran'in artık Üç Gözlü Kuzgun olduğunu, Gece Kralı gelmeden güçlerini kontrol etmesi gerektiğini dile getirdi.

Tüm bunları Game of Thrones'un gelecek bölümlerine ne şekilde yansıyacak merakla bekliyoruz. Sevilen dizi Amerika'da HBO kanalında, Türkiye'deyse Digiturk'te ekrana gelmeye devam ediyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER