The Dresser için kamera arkası görüntüleri geldi

The Dresser için kamera arkası görüntüleri geldi
Ian McKellen ve Anthony Hopkins'i ilk kez bir araya getiren The Dresser için kamera arkası görüntüleri izleyicilerle paylaşıldı.

Hikayesi ve oyuncu kadrosuyla ilgi geçen bu televizyon filmi Ronald Harwood'un büyük beğeni toplayan oyunundan uyarlandı. Yönetmen koltuğunda Richard Eyre otururken başroleri McKellan ve Hopkins paylaştı. Ancak yapımın oyuncu kadrosundaki başarılı isimler başrollerle sınırlı değil. Onlara Emily Watson, Sarah Lancashire, Vanessa Kirby, Edward Fox, Tom Brooke, John Ashton, Ian Conningham, Annalisa Rossi, Helen Bradbury, Carl Sanderson, Matthew Cottle ve Martin Chamberlain gibi isimler eşlik ediyor.

Ufak bir tiyatronun sahne arkasını mesken tutan hikaye II. Dünya Savaşı sırasında geçiyor. Zorlu bir akşamda oyuncular Shakespeare'in King Lear oyununu sahneye taşımaya uğraşıyor. Öte yandan bombalar düşmeye, sirenler çalmaya devam ediyor. Lear'ı canlandıran ve tiyatronun da sahibi olan Sir (Hopkins) hiçbir yerde bulunamıyor. Onun sadık asistanıysa (McKellan) her şeyin olağan şekilde ilerlemesi için çaba harcıyor.

Paylaşılan videoda Ian McKellan ve Anthony Hopkins'in birlikte çalışmasına değiniliyor. İkili The Dresser'dan önce hiç birlikte çalışmamıştı. The Dresser ile iki dev bir araya gelmiş oldu. Hopkins, bu hikayeyi tiyatro sahnesinde değil, sadece televizyonda canlandıracağını söyleyerek projeye dahil olduğunu söylüyor. McKellan da Hopkins ile çalışma fırsatını kaçırmak istememiş. Üstelik bu hikayede Norman karakterine hayat vermelerini istemelerinden memnun olmuş.

Oyuncularıyla büyük merak uyandıran The Dresser, Starz kanalında 30 Mayıs'ta ekrana gelecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER