Johnny Depp'in boşanması sahte haberlere konu oldu

Johnny Depp'in boşanması sahte haberlere konu oldu


Amber Heard'ün başarılı oyuncu Johnny Depp'e boşanma davası açtığı geçtiğimiz günlerde ortaya çıktı. Elbette bu büyük haber magazin gündemine bomba gibi düştü. Konuyla alakalı birçok haber yazıldı, çizildi. Ancak bu mesele o kadar ciddiye alındı ki, hakkında sahte haberler bile üretildi.

Bunlardan biri de Johnny Depp'in boşanmasını Tim Burton'ın yöneteceği yönünde oldu. Evet, yanlış duymadınız boşanmayı yönetmekten bahsediyoruz. Malumunuz Depp ve Burton geçmişte birçok defa birlikte çalıştı. Bir sürü başarılı filme imza attı. Hazırlanan sahte ancak keyifli haberde Johnny Depp'in bir sonraki boşanmasında yönetmen koltuğunda Tim Burton'ın olacağından, milyon dolarlık bir bütçeye sahip olan bu projede çocuksu ve değişik bir adamın genç eşi tarafından boşanacağı söyleniyordu. Hatta bu haberde başrolde Depp'e Helena Bonham Carter'ın eşlik edeceği bilgisi bile yer aldı.

Elbette tüm bunlar yılın boşanma haberiyle eğlenme amaçlıydı. Ancak bu sahte haber ünlülerin ortak çalışmalarının ve hayatlarındaki gelişmelerin ne kadar farklı şekillerde ele alınabileceğine güzel bir örnek teşkil ediyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER