Mr. Robot ekibi 2. sezonu Vulture Festival'de konuştu

Mr. Robot ekibi 2. sezonu Vulture Festival'de konuştu

USA Network kanalında ekrana gelen Mr. Robot'un ekibi 21 Mayıs'ta New York'ta gerçekleştirilen Vulture Festival'e katıldı. Bu panel Vulture editörü Abraham Riesman tarafından yönetildi. Oyuncuların diziye ve hikaye akışına dair görüşleri de gün yüzüne çıkmış oldu.

Dizinin ikinci sezonu 13 Temmuz'da izleyici karşısına çıkmaya başlayacak. Ancak ilk sezonda o kadar fazla gelişme yaşandı ki, olanları takip etmek sadece seyirciler için değil, oyuncular için de zor oldu. Oyunculardan Portia Doubleday de aynı sorunla mücadele edenlerden. Panele katılan oyuncu dizide neler olduğunu anımsamak için kendi dizilerini Wikipedia'dan okumak zorunda kaldığını itiraf etti. Bu da akışın ne kadar kafa karıştırıcı olduğu bir kez daha gündeme getirmiş oldu.

Christian Slater, dizinin yaratıcısı olan Sam Esmail'in her şeyi planladığını, bir noktadan tutmayı başarınca geri kalanının çorap söküğü gibi geleceğini dile getirdi. Aslen bir film olarak planan yapım hikaye olarak Slater'i oldukça memnun ediyor gibi görünüyor.

Portia Doubleday alışılmışın dışında bir kadın karakteri canlandırmaktan ötürü oldukça mutlu olduğunu açıkladı. Bu durumu da "Birinin aşk ilişkisine hayat vermemek büyük bir hediye gibi. Bir sürü senaryo alıyorum ve okuduğum zaman eğlenceli, tatlı ama birinin romantik ilgisi olduğunu görüyorum." sözleriyle ifade etti. Onun için Mr. Robot'la bu kalıbın dışına çıkmak oyuncu olarak tatmin edici bir tecrübe oluyor.

Tüm bunların yanında oyuncu ekibinin dizinin tüm bölümlerini de yöneten Sam Esmail ile çalışmaktan memnuniyetleri de konuşmalarına yansıdı. Onun oyuncularla arasında açık bir ilişki olduğuna, istedikleri şeyi sorabildiklerini, eklentilerde bulunabildiklerini dile getirdiler. Bu yüzden onu memnun etmek için ellerinden geleni yaptıklarını da açıkladılar.

Geçtiğimiz sene başlayan yapımda sanal güvenlik mühendisi Elliot ile yeraltı aktiviteleri yürüten bir hacker olan Mr. Robot'un yolları kesişiyordu. Dizinin macerası da bu şekilde başlıyordu. İlgiyle takip edilen Mr. Robot'un ikinci sezonu Amerika'da 13 Temmuz'da başlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER