Prison Break, FoxCrime'da yeniden doğuyor

Prison Break, FoxCrime'da yeniden doğuyor
Efsane dizi Prison Break 2017’de ekranlara FOXCRIME ile dönüş yapıyor! Reyting rekorları kıran dizinin oyuncu kadrosu ve 10 bölümlük 5. sezonu ile hayranları ile yeniden buluşuyor.

FOXCRIME’ın önümüzdeki sezona damga vuracak sürprizi, 2005-2009 yılları arasında ekranlarda efsaneye dönüşen Prison Break’in, 8 yıl aradan sonra yayınlanmaya başlayacak 5. sezonu oluyor. Kısa süre önce 5. sezon çekimlerinin başlamasıyla ilgili fısıltıları dolaşan Prison Break, 10 bölümlük 5. sezonu ile 2017’de FOXCRIME ekranlarında hayranları ile buluşuyor. Başrol oyuncuları Wentworth Miller, Dominic Purcell, Sarah Wayne Callies, Amaury Nolasco, Robert Knepper, Rockmond Dunbar ve Paul Adelstein’ın yeniden aynı heyecanla izleneceği ve 4. sezona dair tüm soruların cevaplarının ortaya çıkacağı 5. sezonda aile, aşk, adalet ve özgürlük tanımları Fas’ta çekilen farklı bir kaçma planı ile FOXCRIME ekranlarına geliyor.

4. sezonda öldüğü zannedilen Michael Scofield’in yaşadığına dair bir ipucu ile gelen T-Bag, Lincoln Burrows’u yeniden harekete geçiriyor. Michael’ın karısı Sara’nın yeşeren umudu ve Lincoln’un kararlılığı yeni bir arayışa sebep oluyor. Başka topraklarda, hayatına tutsak olarak devam eden Michael ve onu kurtarmaya çalışan Lincoln, her zamankinden daha da heyecanlı bir kaçış planıyla 10 bölümlük 5. sezon ile FOXCRIME’da. 2017’ye damgasını vuracak Prison Break’te önce geçmiş sezonların bilinmezleri açıklanıyor daha sonra yeni sorular ile tüm heyecan yeniden yaşanıyor.

Prison Break, 10 bölümlük 5. sezonu ile mini dizi olarak 2017’de FOXCRIME ekranlarına geri dönüyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER