Yeni dizi Timeless için ilk tanıtım geldi

Yeni dizi Timeless için ilk tanıtım geldi

2016 - 2017 yayın sezonunda NBC kanalında izleyici karşısına çıkcak olan Timeless için ilk tanıtım izleyicilerle paylaşıldı.

Eric Kripke (Revolution), Shawn Ryan (The Shield) ve The Blacklist'in yapımcıları tarafından hazırlanan bu dizinin bir önceki ismi Time'dı. Timeless projesinde hikaye gizemli bir suçlunun zaman makinası çalıp, geçmişe giderek bildiğimiz tarihi değiştirme girişimiyle başlıyor. Geçmişi korumanın tek yolu da pek beklenmedik bir ekibin bir araya gelmesiyle mümkün gibi görünüyor. Bir bilimadamı, tarih profesörü ve askerden oluşan ekip zamanda geriye giderek bu suçlunun peşine düşüyor. Tüm bunları yaparken kendilerinin geçmişine etki etmemeye özen göstermeleri gerekiyor.

Hikayesiyle ilgi uyandıran bu yapımda Abigail Spencer, Matt Lanter, Malcolm Barrett, Goran Visnjic, Paterson Joseph, Sakina Jaffrey ve Claudia Doumit gibi isimler rol alıyor.

Şimdilik Timeless dizisinin ekran macerasına ne zaman başlayacağı bilinmiyor. Paylaşılan ilk tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER