24: Legacy dizisinden ilk fotoğraf gün yüzüne çıktı

24: Legacy dizisinden ilk fotoğraf gün yüzüne çıktı

Fox kanalının Kiefer Sutherland olmadan devam ettireceği ve ismini 24: Legacy olarak açıkldığı yeni projeden ilk fotoğraf izleyicilerle paylaşıldı.

Gelecek yayın döneminde ekrana gelecek olan dizide başrolü Straight Outta Compton filmiyle ünlenen Corey Hawkins devralıyor. Ona son olarak Homeland dizisinde izlediğimiz Miranda Otto eşlik edecek. Projenin oyuncu kadrosunda Anna Diop, Teddy Sears, Jimmy Smits, Dan Bucatinsky gibi isimleri de göreceğiz.

24 formatının yeni dizisi olan Legacy merkezine askerlik geçmişi olan Eric Carter'i alacak. Oldukça akıllı ve güçlü biri olarak tanımlanan Eric, askeri koruculuk görevini tamamladıktan sonra Amerika'ya geri dönüyor. Ancak geçmişi peşini bırakmayınca başı beladan kurtulmuyor.

Serinin orijinal yıldızı Kiefer Sutherland bu sefer yapımcı olarak kamera arkasında görev yapacak. Ona bu zorlu işte Howard Gordon, Brian Grazer, Manny Coto, Evan Katz ve Stephen Hopkins gibi isimler de eşlik edecek.

Şimdilik 24: Legacy dizisinin ne zaman ekrana geleceği bilinmiyor. Dizinin 2016 - 2017 sezonunda izleyici karşısına çıkması bekleniyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER