Car vs Wild, TLC'de ekrana geliyor

Car vs Wild, TLC'de ekrana geliyor
İngiltere Özel Kuvvetler Birliği eski üyesi Gary Humphrey ve Amerikalı araba hastası Bill Wu kendilerini dünyanın orta yerinde, unutulmuş bir coğrafyada küçük kırmızı bir arabayla bulurlar. Önlerindeki hedefleri ise zorlu ve çetin: Güvenli bir yere ulaşana kadar araba kullanmak.

Vardıkları her noktanın bir ortak özelliği mevcut: Daha önce kimse bu diyarlarda araba sürmeye cesaret edememiş! Bozuk yollarda, zar zor yetecek erzakla yolculuk eden ikili zamana, koşullara ve birbirlerine karşı yarışırken güvenebilecekleri tek şey zekaları ve sürüş maharetleri. Yanardağların zirvelerinden tropik ormanların derinliklerine, ezber bozan çift arabalarını her ortama uygun kurtarıcı bir araca döndürmek için her şeylerini seferber ediyor. Heyecan verici oyunlardan yaratıcı araba modifikasyonlara, garip yol tamirlerinden hayatta kalma tekniklerine kadar, iki kafadar vahşi hayatın içinde ayakta kalmak için güçlerini birleştiriyorlar.

Car vs Wild programı yeni bölümleriyle pazar günleri saat 12.20'de ekrana geliyor. Tekrar bölümleri hafta içi izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER