Supergirl 2. sezonunda kanal değiştiriyor

Supergirl 2. sezonunda kanal değiştiriyor
Yayın hayatına CBS kanalında başlayan Supergirl ikinci sezon onayı aldı. Ancak bundan sonra yola The CW kanalında devam edecek.

DC çizgi romanlarından televizyona uyarlanan Supergirl, 2015 - 2016 sezonunun en iyi başlangıçlarından birini yaptı. Kadın bir süper kahramanın maceralarını anlatarak da ilgi çekmeyi başardı. Bir süre sonra reytinglerde kayıp yaşasa da sabit bir izleyici kitlesi elde etti. Bir süredir CBS kanalının Supergirl'e dair tamam ya da devam şeklinde kararını açıklaması bekleniyordu. Bir ara yapımın The CW kanalına geçeceği, DC'nin diğer çizgi roman uyarlamalarıyla daha rahat ortak bölüm çekeceği iddiaları konuşulmaya başlandı. Geçen bir haftanın ardından bu haber resmileştirildi.

Bu kararla birlikte dizinin ikinci sezon çekimleri Los Angeles'tan Kanada şehri olan Vancouver'a taşınacak. Burası çekim maliyetlerini düşürmesi nedeniyle birçok dizi ve film prodüksiyonu için tercih ediliyor. Berlanti Productions'ın yapımcılığını üstlendiği Arrow, The Flash ve DC's Legends of Tomorrow dizileri de burada çekiliyor.

Şimdilik Supergirl'ün ikinci sezonuyla ne zaman ekranlara döneceği belli değil.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER