K-Drama: Romantik komedi Beautiful Gong Shim Cumartesi akşamı başlıyor!

K-Drama: Romantik komedi Beautiful Gong Shim Cumartesi akşamı başlıyor!

Romantik komedi Beautiful Gong Shim Cumartesi akşamı başlıyor!

İki kız kardeş ve hayatlarına giren iki erkeğin ilişkilerini konu alacak dizi Beautiful Gong Shim, Cumartesi akşamı SBS ekranlarına geliyor.

Biri çok güzel ve çok zeki, diğeri sıcacık bir kalbe sahip kız kardeşlerin hayatına birbirinden farklı iki adam giriyor. Biri zengin bir aileden geliyor, diğeri ise bir binanın çatısında yaşıyor.

Dizinin ana karakteri Gong-shim’i Bang Min-ah canlandırıyor. İşin ilginç yanı, Bang Min-ah geçtiğimiz yıl Sweet, Savage Family dizisinde, Gong-shim karakteri gibi fiziksel görüntüsü nedeniyle benzer sorunlarla karşılaşan bir karakteri oynamıştı. İşsiz ve iyi kalpli Gong-shim ile ailedeki tüm “iyi genleri” kendisinde toplayan kız kardeşi Gong-mi’nin (Seo Hyo-rim) hayatına birbirinden garip iki adam dahil olur ve olaylar gelişir.  

Namkoong Min’in canlandırdığı Ahn Dan-tae yanlışlıkla mahkum edilmiş ve hapisten çıktıktan sonra avukat olmuştur. Varlıklı bir aileden gelen Seok Joon-soo (Ohn Joo-wan) Gong-shim’den hoşlanır. Ancak, trailer’dan anladığımıza göre esas ilişki, Dan-tae ile Mi-ah arasında filizlenecek.  

20 bölüm sürecek ve Haziran ortasında sona erecek olan dizi, geçtiğimiz hafta final yapan Mrs. Cop 2’nin yerine geçecek.

Beautiful Gong Shim dizisinin trailer’ı ve kamera arkası çekimleri bile izleyicinin yüzünde garip bir gülümseme bırakıyor. Dizi nasıl olmuş önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Kamera arkası görüntüleri için sizi buraya alalım;

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER