The Good Wife finaliyle hayranları hayal kırıklığına uğrattı

The Good Wife finaliyle hayranları hayal kırıklığına uğrattı
Tam yedi sezondur Amerika'da ulusal yayın yapan CBS kanalında ekrana gelen The Good Wife geçtiğimiz pazar günü final bölümüyle ekrana geldi. Diziyi uzun zamandır takip eden izleyiciler hikayenin ne şekilde sonlanacağını merakla bekliyordu. Ancak karşılaştıkları son onları pek de memnun etmedi.

Bildiğiniz üzere Amerikan televizyonu hayal kırıklığı ile biten dizilere yabancı değil. How I Met Your Mother, Lost gibi yapımların yer aldığı bu listeye The Good Wife da dahil oldu dersek yanlış olmaz. 

Dizi bir anlamda başladığı noktaya geri dönerek son buldu. Alicia Florrick yolsuzlukla suçlanan eşinin yanında yer aldı. Davadan minimum zarar alarak kurtulmasını sağlamaya çabaladı. Bu yolda Peter Florrick'in avukatlığını yapan Diana Lockhart'a ihanet etmeyi göze aldı. Sonucunda da mümkün olan en az cezayı almayı garantiledi. Tıpkı dizinin başında olduğu gibi Alicia'yı kocasının yanında yer alırken ve "iyi eş" rolü yaparken gördük. Ancak yine geleceği ve aşk hayatı bir belirsizlik içinde kaldı. Bu da hayranları memnun etmedi.

İzleyiciler finale dair olumsuz görüşlerini Twitter üzerinden paylaştı. Yapılan yorumlar arasında "Alicia diziyi yine iyi eş olarak sonlandırdı. Kocanının yanında durdu, her şeyini kaybetti. Erkek arkadaşını, iş ortağını ve kariyerini... Ama ailesi onunla kaldı." ya da "Hepsi bu kadar mıydı? Hayal kırıklığına uğradım." gibi yorumlar yer aldı. 

Elbette aynı görüşte olmayan izleyiciler de vardı. Onlar da görüşlerini "The Good Wife ulusal kanalda yayınlanan en iyi diziydi. Akıllıca ilerleyen bir yapımdı. Özleyeceğiz." ve "Dizinin finali mükemmeldi!" sözleriyle dile getirdi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER