Woody Allen filmleri mayıs ayında Moviemax Stars'da ekrana geliyor

Woody Allen filmleri mayıs ayında Moviemax Stars'da ekrana geliyor
Woody Allen bu ay Moviemax Stars HD'deki Ayın Starı Kuşağı'na konuk oluyor. Hem yönetmen hem oyuncu hem de senarist olan Allen'in filmlerini ay boyunca izleme fırsatı yakalayacağız.

Play It Again, Sam
6 Mayıs Cuma, 20.45

Aynı isimli tiyatro oyunundan sinemaya uyarlanan filmde, zor bir süreçten geçen Allen'ın yaşadıkları anlatılıyor. Karısı tarafından terk edildikten sonra bunalıma giren Allen, bir yandan arkadaşlarının desteğiyle ayakta durmaya çalışırken bir yandan da kendini bulmaya çabalıyor.

Annie Hall
13 Mayıs Cuma, 20.45

Alvy Singer, New York'lu bir komedyen ve yazardır. Normal insanlardan farklı bir düşünce yapısına sahip olması hayatını fazlasıyla etkilemiştir. Ne var ki kendisi gibi garip bir kadın olan şarkıcı Annie ile tanışınca tüm dünyası alt üst olur. İkili farklı bir ilişkiye yelken açar.

Manhattan
20 Mayıs Cuma, 20.45

Başarılı bi senarist olan Isaac bir yandan eski karısıyla ilgili sorunlar yaşamakta bir yandan da kitabını bitirmeye çalışmaktadır. Bu arada lise öğrencisi olan ve kendisinden bir hayli küçük bir kızla ilişki yaşamaya başlamıştır. Karışık bir hayatı olan Isaac bu durumla nasıl baş edeceğini bilemez.

To Rome With Love
27 Mayıs Cuma, 20.45

Amerikalı turist Hayley ile avukat Michelangelo Roma'da tanışıp aşık olurlar. Kısa bir süre Hayley'in ailesi, psikiyatrist Phylliss ile emekli müzik yapımcısı Jerry, Roma'ya gelerek Michelangelo ve ailesi ile tanışır. Aileler ve arkadaşlar Roma'da bir araya gelince ortalık bir hayli karışacak, komik olaylar yaşanacaktır.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER