Fox, 24: Legacy dizisine onay verdi

Fox, 24: Legacy dizisine onay verdi
Amerika'da yayın yapan Fox kanalı uzun bir zamandır 24 dizisinin geri döndürmeyi planlıyordu. 24: Legacy projesi de aylar önce ortaya çıkmıştı. Kanal sonunda bu projeye resmen onay verdiğini duyurdu.

24 formatı diziyi efsaneleştiren Kiefer Sutherland olmadan devam edecek. Yeni 24 dizisi askeri bir kahraman olan Eric Carter'i merkezine alacak. Yeni kahramanımız oldukça akıllı ve güçlü bir karakter olarak tanımlanıyor. Zorlu bir geçmişi olan Eric, askeri korucu olarak görev yapıyor. Ardından da ülkesine geri dönüyor ancak başı beladan kurtulmuyor. Geçmişi onun peşini bırakmayacak.

Dizinin başrolünde Straight Outta Compton filmiyle ünlenen Corey Hawkins yer alacak. Ona son olarak Homeland dizisinde izlediğimiz Miranda Otto eşlik edecek.

Howard Gordon, Brian Grazer, Manny Coto, Evan Katz ve Stephen Hopkins gibi isimler de 24: Legacy'nin yapımcılığını üstlenecek. Orijinal 24 serisinin yıldızı olan Kiefer Sutherland da kamera arkası ekibine dahil olacak. Onu da yapımcılık görevi üstlenirken göreceğiz.

Şimdilik 24: Legacy dizisinin ne zaman ekrana geleceği bilinmiyor. Dizinin 2016 - 2017 sezonunda izleyici karşısına çıkması bekleniyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER