Tom Hiddleston yavru leopar severse

Tom Hiddleston yavru leopar severse
Her geçen gün popülerliğini arttıran ve daha sık karşımıza çıkmaya başlayan Tom Hiddleston bu kez de leopar yavrusu severken karşımıza çıkıp kalplerimizi fethetti. Daha önce de hava durumu sunan Hiddleston “fırtınalardan ve şimşeklerden Thor sorumludur” diyerek herkesi kahkahalara boğmuştu.

Marvel evreninin çekiçli kahramanı Thor’un kötü kardeşi Loki olarak üne kavuşan ve neredeyse tüm kahramanları bir araya toplayan The Avengers’da da bu rolü üstlenmeye devam eden Hiddleston kötü bir karakteri canlandırmasına rağmen çok sevildi. Tiyatroyla ilgilenen, birçok Shakespeare uyarlamasında oynayan aktör televizyonda da BBC projelerinde rol aldı. Son olarak High-Rise filminde ve The Night Manager adlı dizide izlediğimiz Hiddleston yeni Thor filmi ve bir King Kong uyarlaması için de kolları sıvamış durumda.

Yeteneği, yakışıklılığı ve güler yüzlülüğüyle hayran sayısını arttırmaya devam eden oyuncu katıldığı bir talk şov programında bir leopar yavrusu sevip bunun videosu Youtube’da yayınlanınca adeta izleyenleri mest etti. Yavru leopar dışında bir misk kedisi, penguen ve kirpinin de konuk olup hünerlerini sergilediği The Late Show with James Cordan’dan o güzel anlar karşınızda, gününüze neşe katsın.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER