Twin Peaks'in oyuncu kadrosu tam 217 kişiden oluşuyor!

Twin Peaks'in oyuncu kadrosu tam 217 kişiden oluşuyor!
Showtime kanalının efsane yapımlardan Twin Peaks'i ekrana döndüreceği uzunca bir zamandır belliydi. Bu süreçte birçok ünlü ismin yeni bölümlerde rol alacağına dair haberler çıktı, ancak bu gelişmeler şimdiye kadar resmi kaynaklar tarafından doğrulanmamıştı. Sonunda Twin Peaks'te rol alacak isimler açıklandı. Ekibin tam 217 kişiden oluştuğu ortaya çıktı.

Aslen 1990 ile 1991 yıllarında ekrana gelen dizinin yeni bölümlerinde Kyle MacLachlan, David Duchovny, Alicia Witt, David Patrick Kelly ve Harry Dean Stanton gibi isimleri yeniden göreceğiz.

Yeni yüzler arasındaysa Monica Bellucci, Jim Belushi, Jeremy Davies, Laura Dern, Hailey Gates, Balthazar Getty, Ernie Hudson, Ashley Judd, David Koechner, Matthew Lillard, Trent Reznor, Tim Roth, Amanda Seyfried, Tom Sizemore, Jessica Szohr, Eddie Vedder ve Naomi Watts yer alıyor.

Asıl ekipte gördüğümüz Lara Flynn Boyle ve Piper Laurie'nin ismiyse listede yok. Yeni bölümlerde göreceğimiz tüm oyuncuları hemen aşağıda bulabilirsiniz. Orijinal ekipte yer alan oyuncuların yanındaysa * işareti yer alıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER