MTV, 11 yeni programla izleyici karşısına çıkacak

MTV, 11 yeni programla izleyici karşısına çıkacak
Viacom'un sahip olduğu MTV, kanala müziği geri getirmeyi planlıyor.

Perşembe günü gerçekleştirilen duyuruya göre 11 yeni program için çalışmalara başlandı. Bunun yanında üç komedi dizisi projesi de kanal için geliştiriliyor. MTV'nin çalıştığı isimler arasında Drew Barrymore, John Legend ve Pitbull gibi ünlü isimleri de görüyoruz.

Acting Out

Günümüz komedyenlerinin en iyi rutinlerini ekrana taşıyor.

The Almost Impossible Game Show

Yarım saatlik eğlenceli bir oyun programı. Fiziksel zorlukların da yer aldığı yarışmada engelleri aştıkça para ödülü kazanma şansı elde ediliyor. Birleşik Krallık'ta popüler olan aynı isimdeki formattan uyarlanıyor.

Going Off (Gecici ismi)

Beyoncé, Missy Elliott, Gwen Stefani, Demi Lovato, Iggy Azalea gibi ünlü isimlerle çalışan kareograf Tricia Miranda genç dansçılara ders veriyor. Her bölümde kazanan isim ilk profesyonel işini kazanıyor.

Loosely Exactly Nicole

Nicole Byer'in Hollywood rüyasına şahit oluyoruz. Yarım saatlik bu komedide Nicole'un attığı yanlış adımlar, utanç verici deneme çekimleri, fatura ödeyememesi gibi gerçek sorunları ekrana taşınıyor.

Mary + Jane

Paige ve Jordan uyuşturucu satıyor olabilir ancak onlar kendilerini girişimci olarak görüyor. Bu yarım saatlik komedide iki genç kadın başarılı bir teslimat uygulaması geliştiriyor. Bu uygulama yemek sevenler ve ünlüler arasında hızla popülerlik kazanıyor. Böylece ikilinin maceraları da başlıyor.

MTV’s The Investigation (Geçici ismi)

Aşk, şehvet, cinayet, gizem, şüphe... Şahane bir dramatik hikaye için gerekli olan her şey. Üstelik burada anlatılanlar kurgusal değil. Bu belgesel serisi gerçek hayatta suçsuz yere hapse giren kişilerin hikayelerini anlatıyor.

MTV Unplugged

Sevilen sanatçıların ilgi gören parçalarını akustik bir şekilde seslendirmesine olanak sağlıyor.

The Outsiders (Geçici ismi)

Bu ilgi çekici yapım Amerika'da yaşayan ve toplumda pek kabul görmeyen inanışlara sahip olan sekiz aileyi takip edecek.

Shinesty (Geçici isim)

Shinesty'in arkasında yer alan genç girişimcilerin keyifli hikayesi belgesel seri olarak ekrana geliyor.

Stranded With a Million Bucks

10 kişi bir adaya bırakılıyor. Onların yanında aynı zamanda ödülleri olan bir milyon dolar da var. Programı farklı kılan kısım, onların bu parayla istedikleri her şeyi alabilmeleri oluyor. Ancak her şey çok pahalı. Kim burada 40 gün boyunca kalıp büyük ödülü kazanan isim olacak?

Sweet/Vicious

Bir saatlik bu kara mizah yapımında iki kişinin beklenmedik arkadaşlığına şahit oluyoruz. Bu ikili kaderlerini iplerini ellerine alıyor ve kampüslerinde adalet kovalamaya başlıyor.

İsimsiz Mark Burnett Projesi

Shark Tank ve The Voice programlarıyla tanınan Mark Burnett hip hop şarkıcılarına hayallerini gerçekleştirme fırsatı sunuyor.

İsimsiz Zac Efron Projesi

Sunucu ve yapımcı Zac Efron yemek kültürüne yemek yemeyi ve seyahat etmeyi seven bir oyuncu gözüyle bakıyor.

Wonderland

Comedy Central ile ortak geliştirilen Wonderland, en iyi şarkıları, genç yetenekli şarkıcıları ve genç komedyenleri bir çatı altında topluyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER