Person of Interest, 5. sezon tanıtımı geldi

Person of Interest, 5. sezon tanıtımı geldi
Amerika’da ulusal yayın yapan CBS kanalında ekrana gelen Person of Interest final sezonundan ilk tanıtımla izleyici karşısına çıktı.

Yayın hayatına 2011 yılında başlayan dizinin yapımcılığını J.J. Abrams üstleniyor. Başrolleriyse Jim Caviezel, Michael Emerson, Kevin Chapman, Amy Acker ve Sarah Shahi gibi isimler paylaşıyor.

Dizide Harold Finch ve Nathan Ingram makine ismini verdikleri, her insanı kamerayla takip eden bir yapay zeka sistemi geliştiriyor. Makine, hükümete veya bir sivillere karşı potansiyel sorunları tespit edip, izlenmesi gereken kişilerin sosyal güvenlik numaralarını bildiriyor. Bu kişiler suçlu mu, kurban mı bilinmiyor. Ortağını kaybeden Harold, sistemi yeniden kurmak ve her gün birini kurtarmak için John Reese ile birlikte çalışmaya başlıyor. Böylece Person of Interest'in hikayesi de başlıyor.

Beşinci sezonuyla izleyicilere veda etmeye hazırlanan Person of Interest yeni bölümleriyle 3 Mayıs’tan itibaren ekrana gelecek. Final sezonundan paylaşılan tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER