Oyunbozan, heyecan dolu yeni bölümüyle ekrana gelecek!

Oyunbozan, heyecan dolu yeni bölümüyle ekrana gelecek!
Geçtiğimiz hafta ilk bölümü yayınlanan Oyunbozan'da bu hafta da esrarengiz konusu ile gene şaşırtacak. İlk bölümde konuk olan Aslı Tandoğan, şüpheli ölümü ile başlayan dizi seyirciyi şaşırttı..

Bir kaza... 2 ölüm... Ve parçalanmış hayatlar. Coşkun'un sıradan gördüğü kaza haberinin ardındaki sır, şok eder. Demir ve Emre organ nakli için gittikleri hastanede bir sürprizle karşılaşır. Mine Ece'yi fena halde köşeye sıkıştırmıştır. Mine'nin bu genç ve güzel kadın karşısındaki tutumu çok şaşırtacaktır. Mahir ve Feyyaz arasındaki gerginlik giderek yükselir. Mahir'in kararlı ve net tavrı karşısında Feyyaz oğluna Yamaner'lerin kim olduğunu hatırlatacak gibidir.

Ece Adnan'ın göz hapsine girecektir. Kısa süreli takibin ardından Adnan'ın o teklifiyle Ece ne yapacağını bilemeyecektir. Mine, Yamaner'lerin en büyük düşmanlarından biri tarafından şantaj altındadır. Rest çekerse bunun karşılığında başına geleceklerden korkmayacağını aksine farklı planlar içinde olacağını görürüz. Emre ve Ece arasında müthiş bir gerginlik olur. Emre, Ece'ye talimatlar vermeyi sürdürür. Karısına şantaj yapan o düşman şimdi de Mahir'i tehdit etmektedir. Mahir'in buna cevabı ne olacak? Coşkun'un kaza sonrası davetsiz misafiri kim? Ece Kaan'a nasıl veda edecek? Ummadığı anda Ece'nin omuzuna dokunan o el kimin?

Oyunbozan, yeni bölümüyle 23 Nisan Cumartesi günü Show Tv'de.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER