HBO yaz dizilerinin yayın tarihleri belli oldu

HBO yaz dizilerinin yayın tarihleri belli oldu
Hepimizin özellikle Game of Thrones sebebiyle ismine aşina olduğumuz HBO kanalı yaz dizilerinin yayın tarihlerini duyurdu.

Steven Zaillian ve Richard Price tarafından yaratılan sekiz bölümlük mini dizi The Night Of, 10 Temmuz'dan itibaren izleyici karşısına çıkacak. Bu yapım New York'ta gerçekleşen ve politik noktaları olan bir cinayeti konu edecek. Dizide John Turturro, Ahmed, Bill Camp, Payman Moaadi and Poorna Jagannathan. Michael Kenneth Williams, Amara Karan, Jeannie Berlin ve Glenne Headly gibi oyuncular rol alacak.

Geçtiğimiz yıl ekrana gelmeye başlayan Ballers de ikinci sezonuyla 17 Temmuz'da dönecek. Başrolünde Dwayne Johnson'ın yer aldığı dizi daha önce Miami Dolphins'de Amerikan futbolu oynayan Spencer Strasmore'nin emeklilikten sonraki hayatını konu ediyor. Bu emekli sporcu, takımdaki gençlerin finansal danışmanlığını yapmaya başlıyor. Bu da onun hayatında yepyeni bir bölümün başlamasına neden oluyor. Dizide Johnson'a Rob Corddry, John David Washington, Omar Miller, Donovan W. Carter, Troy Garity, London Brown ve Jazmyn Simon gibi isimler eşlik ediyor.

Son olarak yeni bir komedi dizisi olan Vice Principals da yayın hayatına 17 Temmuz'da başlayacak. Danny McBride ve Jody Hill tarafından yaratılan dizi liselerin farklı bir yüzünü ekrana taşıyacak. Yönetimi ele geçirmeye çok yakın olan müdür yardımcılarının maceralarını keyifli bir şekilde konu edecek. Müdür yardımcılarına Danny McBride ve Walton Goggins hayat verecek. Bu ikili müdürün tahtını ele geçirmek için kıyasıya bir mücadele halinde olacak. Dizide ayrıca Georgia King, Kimberly Hébert Gregory, Sheaun McKinney, Shea Whigham ve Busy Philipps gibi isimler karşımıza çıkacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER