Ünlü isimler YouNow’dan Kızlara Ses Ver’iyor

Ünlü isimler YouNow’dan Kızlara Ses Ver’iyor
Nat Geo’nun ses getiren projesi Kızlara Ses Ver destek toplamaya devam ediyor. YouNow platformu üzerinden canlı yayın yapacak isimler kızların eğitime katılması konusunda bilinç oluştururken, sevenlerinin sorularını cevaplayacak.

Nobel Barış Ödüllü Malala Yousafzai’nin, kız çocuklarının okutulması için verdiği mücadeleyi konu alan “Benim Adım Malala” belgeselinden ilham alan Kızlara Ses Ver kampanyası’na ünlü desteği gelmeye devam ediyor.

Emre Saygı moderatörlüğünde eğlenceli oyuncu çift Pelin Akil ve Anıl Altan, makyaj ve güzellik bloggerı Merve Özkaynak, Ayşe Tolga ve Danilo Zanna ve Manuel Reina gibi isimler her hafta YouNow üzerinden canlı yayınla hem Türkiye’de kız ve erkek çocuklarına eşit fırsatlar sağlanması adına davranış değişikliği ve toplumsal farkındalık yaratmak için fon oluşturmayı amaçlayan Kızlara Ses Ver kampanyasına dikkat çekecek hem de sevenlerine keyifli bir yayın yapacak ve onların sorularını cevaplayacak.

YouNow uygulaması akıllı telefonlardan ücretsiz indirilerek ya da www.younow.com adresinden hesap açarak kullanılabiliyor. YouNow’a Facebook, Twitter, Instagram hesabından veya e-mail adresi ile kolaylıkla giriş yapılabiliyor. Kızlara Ses Ver kampanyasının yayınları ücretsiz olarak NATGEOTVTURKIYE kanalından takip edilebilir.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER