American Crime Story, Amerika'nın en çok izlenen yeni dizisi oldu

American Crime Story, Amerika'nın en çok izlenen yeni dizisi oldu
6 Nisan’da FoxCrime’da sezon finali yapan American Crime Story: The People V. O. J. Simpson, Amerika’nın en çok izlenen yeni dizisi oldu.

70’lere damgasını vuran ünlü Amerikan futbolu oyuncusu O.J. Simpson’un eski eşini öldürmekle suçlandığı davayı konu alan American Crime Story: The People V. O. J. Simpson, Amerika’da 12.6 milyon üzerinde izleyici ile, 2016’da Pay TV’de en çok izlenen yeni dizi oldu. Devam eden ve yeni başlayan tüm diziler arasında The Walking Dead’in arkasından en çok izlenen 2. dizi olan American Crime Story Türkiye’de 1. sezonu ile sevilen diziler arasında yerini alıyor.

Birçok başarılı dizinin yapımcılığını üstlenen Ryan Murphy’nin son dizisi American Crime Story, her sezonda farklı bir konu işliyor. 6 Nisan’da sezon finalini yaptığı The People V. O. J. Simpson’dan sonra dizi 2. sezonuyla Amerika tarihinin en yıkıcı ve ölümcül Katrina Kasırgası’nı konu alıyor.

American Crime Story, Amerika yayını ile aynı anda 30 Haziran Perşembe günü, tekrarı ise 20.45’te FOXCRIME’da izleyiciyle buluşacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER