Penny Dreadful: 3. sezondan uzun bir tanıtım geldi

Penny Dreadful: 3. sezondan uzun bir tanıtım geldi
Showtime kanalının sevilen dizisi Penny Dreadful mayıs ayında ekrana dönmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen bölümler için yeni bir tanıtım daha paylaşıldı.

John Logan tarafından yaratılan bu fantastik dizi yayın hayatına 2014 yılında başladı. O zamandan beri de doğaüstü yapımları sevenlerden büyük ilgi gördü. Penny Dreadful'un bu denli ilgi çekmesinde başrolde Eva Green'ın yer alması da önemli bir etkiye sahip oldu. Sevilen dizide ona Timothy Dalton, Josh Hartnett, Rory Kinnear, Reeve Carney, Billie Piper ve Harry Treadaway gibi oyuncular eşlik ediyor.

Penny Dreadful, Victoria Dönemi İngiltere'sinde geçiyor. Ana karakterler olarak karşımıza Vanessa Ives, Sör Malcolm Murray ve Ethan Chandler çıkıyor. Bu üçlü hayatlarını zorlaştıran karanlık güçlere karşı mücadele veriyor. Merakla beklenen üçüncü sezona dair tanıtımda yeni yaratıklar ve karanlık güçler dikkat çekiyor. Sör Murray ve Ethan yeniden Vanesse'yi korumak için bir araya geliyor. Yeni bölümlerde Brian Cox, Shazad Latif, Christian Camargo, Sam Barnett, Jessica Barden ve Perdita Weeks gibi isimler hikayeye dahil oluyor.

Sevilen dizi Penny Dreadful'un üçüncü sezonu 1 Mayıs'tan itibaren Showtime kanalında izleyicilerle buluşacak. Paylaşılan yeni tanıtımı aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER