Lucifer, 2. sezon onayı aldı

Lucifer, 2. sezon onayı aldı
Fox kanalında bu yıl ekrana gelmeye başlayan Lucifer dizisinin ikinci sezonla yola devam edeceği duyuruldu.

Warner Bros. Television tarafından dizileştirilen Lucifer, televizyonun ilgi gören çizgi roman uyarlamaları arasına girmeyi başardı.Tom Kapinos tarafından yaratılan dizide Tom Ellis, Lauren German, D.B. Woodside, Kevin Alejandro, Lesley-Ann Brandt, Scarlett Estevez ve Rachael Harris gibi isimler rol alıyor.

Cehennemde kendisine biçilen görevi üstlenmekten sıkılan Lucifer, en yakını olan Mazikeen ile birlikte Los Angeles şehrine geliyor. Burada kendisine insanların arasında yeni bir hayat düzeni kuruyor. Bir yandan meşhur gece kulübünü işletirken, bir yandan Dedektif Decker ile birlikte ilgi çekici davaları çözmeye uğraşıyor. Bu süreçte de giderek insanlaşmaya başlıyor. Bu ilgi çeken yapım ortalama olarak 10.5 milyon izleyiciye ulaşmayı başarıyor. Durum böyle olunca Fox'tan da yeni sezon onayı kararı gecikmedi.

Fox Entertainment adına konuşan David Madden, daha en baştan beri Lucifer'da özel bir şeyler olduklarını hissettiklerini, Len Wiseman'ın şahane çalışması ve ekiple birlikte ortaya harika bir hikayenin çıktığını dile getirdi.

Lucifer, Amerika'da pazartesi günleri ekrana gelmeye devam ediyor. Dizinin ilk sezonu yakında Digiturk kanallarından Dizimax Sci-Fi'de Türk izleyicilerle buluşacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER