Melissa McCarthy de Gilmore Girls'e dönüyor

Melissa McCarthy de Gilmore Girls'e dönüyor
Amerikan televizyonunun ilgi gören dizilerinden Gilmore Girls'e yeni bölüm çekileceği geçtiğimiz aylarda kesinleşmişti. Şimdi de oyuncu kadrosundan Melissa McCarthy'nin de bu bölümlerde yer alacağı ortaya çıktı.

Bu dizi kurgusal bir kasaba olan Stars Hollow'da geçiyordu. The CW kanalında ekrana gelen yapımda ana karakterlerimiz olan Lorelai ve Rory Gilmore'nin maceraları ekrana taşınıyordu. Amy Sherman-Palladino tarafından yaratılan dizide Lauren Graham, Alexis Bledel, Scott Patterson, Kelly Bishop, Sean Gunn ve Keiko Agena gibi isimler rol alıyor. Bu oyuncuların tamamının yeni bölümlerde geri dönmesi bekleniyor.

Uzunca zamandır Melissa McCarthy'nin de geri dönüp dönmeyeceği tartışıldı. Ünlü oyuncu kendisine teklif gelmediğini söylerken, yapımcılar onun programının doluluğundan şikayet etti. Yakın zamanda The Ellen DeGeneres Show'a katılan ünlü oyuncu sonunda Sookie karakterini yeniden canlandıracağını açıkladı. Bunu da "Gilmore Girls için dört yeni bölüm çekiyorlar. Dizi dört yıl boyunca benim için çok önemliydi. Ancak bir türlü programlarımızı uydurmayı başaramamıştık. Yurt dışına çıkmam vs. gerekiyordu. Ancak tam olarak bir buçuk saat önce diziye geri döneceğimi kesinleştirdik. Bu yüzden çok heyecanlıyım. Şahane olacak." sözlerini sarf ederek yaptı.

Farklı kaynaklara göre Melissa McCarthy'nin çekimleri önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek. Bu bölümlerin ne zaman ekrana geleceğiyse bilinmiyor.

İşte McCarthy'nin müjdeli açıklamayı yaptığı anlar...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER