Jimmy Kimmel Live programında Captain America haftası!

Jimmy Kimmel Live programında Captain America haftası!
Amerika'da ulusal yayın yapan ABC kanalında hafta içi her akşam ekrana gelen Jimmy Kimmel Live! programını dolu dolu bir hafta bekliyor. Program Captain America: Civil War filminin vizyona girmesinden önce Marvel yıldızlarını ağırlayacak.

Bu keyifli hafta 11 Nisan'da başlayacak. Bu programa Captain America'nın ekibinde yer alan Chris Evans, Sebastian Stan, Anthony Mackie ve Paul Rudd katılacak.

12 Nisan'da Sherlock dizisiyle tanıdığımız Benedict Cumberbatch, Doctor Strange filmi sebebiyle programa uğrayacak. Bu yayında merakla beklenen filmden ilk tanıtım da yayınlanacak. Ona Agents of S.H.I.E.L.D. dizisinden Clark Gregg eşlik edecek.

13 Nisan'da Kimmel Iron Man ekibinden Robert Downey Jr., Don Cheadle, Emily Van Camp, Chadwick Boseman ve Paul Bettany'yi ağırlayacak. 

Hafta 14 Nisan'da Thor karakteriyle tanınan ve yakın zamanda The Huntsman: Winter’s War ile izleyici karşısına çıkan Chris Hemsworth ile sonlanacak.

Bir hafta sürecek bu özel yayın akışında Marvel ve ABC kanalının Disney'e ait olmasının etkisi bulunuyor. Kanal aynı zamanda Marvel çizgi romanlarından uyarlanan Agents of S.H.I.E.L.D. ve Agent Carter dizilerine de ev sahipliği yapıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER