Warsaw Shore, player.pl'de rekor kırdı

Warsaw Shore, player.pl'de rekor kırdı
Polonya'da yayın yapan TVN, MTV formatı olan Warsaw Shore'un beşinci sezonunu seç - izle platformu olan player.pl'de izleyicilerin beğenisine sundu. Yapılan açıklamaya göre program 28 Şubat'tan beri 1.6 milyon izlenmeye ulaştı.

Bu program dünya çapında fenomen olan ve MTV'nin en çok izlenen işlerinen Jersey Shore'e dayanıyor. Warsaw Shore eğlenceyi seven bir grup genci takip ediyor. Varşova'ya gelen bu gençler ünlü olma hayallerini takip ediyor. Hiçbir şeyden korkmayan bu grup tüm günlerinin kameralar tarafından takip edilmesine müsade ediyor. Beşinci sezon da duygu dolu bir yolculuk olmanın yanında gerçek arkadaşlık, ciddi kavgalar ve ilişkilerle dolu.

TVN'ye ait olan player.pl platformu izleyicilerin Warsaw Shore bölümlerini MTV Polonya'da ekrana geldikten hemen sonra izleyebilmesini sağlıyor. 

Warsaw Shore programı aynı zamanda MTV'nin Polonya dışında diğer Avrupa ülkelerinde de yayınladığı ilk programı olmuştu. İlgi gören yapım Almanya, İsveç ve Hollanda gibi ülkelerde de takip ediliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER